trendic® hub – Porównanie modeli i cen licencji

Korzystaj z naszej platformy internetowej trendic® hub w wersji Audit Light, Pro lub Enterprise. Każda z nich oferuje optymalny wybór w dobrej cenie oraz zapewnia dopasowanie funkcjonalności platformy do potrzeb organizacji. Poszczególne funkcjonalności można także oddzielnie dodawać do już aktywnego konta klienta.

Informacja dodatkowa: aktualizacje są uwzględniane we wszystkich wersjach.

Dostęp do elektronicznych świadectw kalibracji nie wymaga wykupienia odpłatnej wersji konta, przy czym w wersji darmowej świadectwa kalibracji będą widoczne na koncie użytkownika tylko przez 6 miesięcy.

Zachęcamy do wykupienia dodatkowych opcji, aby zoptymalizować zarządzanie przyrządami pomiarowymi i mieć pełny dostęp do dokumentacji. 

Audit Light

Dla firm, które chcą monitorować swój sprzęt testowy w jednym miejscu, niezależnie od list Excela, w sposób odporny na audyty i wydajny. Właściwy wybór do ok. 500 urządzeń pomiarowych.

35 €/ miesiąc
4 tygodnie za darmo
najbardziej popularny
Audit Pro

Dla firm, które zarządzają swoim sprzętem pomiarowym w sposób kompleksowy i w sposób nieprzewidywalny dla audytu. Lokalizacje przechowywania, centra kosztów, status i wiele więcej, a także nagrywanie w oparciu o skanery ułatwiają pracę.

65 €/ miesiąc
4 tygodnie za darmo
Audit Enterprise

Dla firm, które zarządzają swoim sprzętem pomiarowym w sposób odporny na audyty z wyjściem sprzętu pomiarowego i potrzebują kilku użytkowników oraz dużych ilości danych na dodatkowe dokumenty.

120 €/ miesiąc
Skontaktuj się z nami

Przegląd urządzeń pomiarowych

Tworzenie dowodu dostawy

Pobierz certyfikat kalibracji

Dodawanie sprzętu pomiarowego

Historia świadectw wzorcowania (10 lat)

Monitorowanie sprzętu pomiarowego

Liczba użytkowników

2
4
10

Dane podstawowe

Eksport danych

Załączanie dodatkowych dokumentów

200
1000

Problem ze sprzętem pomiarowym

Pobieranie danych VDI