Impressum

Perschmann Calibration GmbH
Hauptstraße 46d
38110 Braunschweig

Tel: +49 (0)5307 933-550
www.perschmann-calibration.de
kalibrieren@perschmann-calibration.de

 

Zarząd: Dipl.-Kfm. Justus Perschmann, Dipl.-Kfm. (FH) Alexander Siefert
Numer identyfikacji podatkowej VAT: DE814572981
Rejestr handlowy: HRB 200053 Sąd rejestrowy Brunszwik

 

Odpowiedzialność za treść

Zawartość naszych stron została stworzona z największą starannością. Nie możemy jednak zagwarantować, że treści są poprawne, kompletne i aktualne. Jako dostawca usług jesteśmy odpowiedzialni za własne treści na naszych stronach zgodnie z § 7 ust. 1 TMG (niemiecka ustawa o telemediach) i ogólnymi przepisami prawa. Zgodnie z § 8 do 10 TMG nie jesteśmy zobowiązani do kontrolowania przekazywanych lub przechowywanych informacji od osób trzecich ani do badania przypadków wskazujących na nielegalną działalność. Nie narusza to obowiązków dotyczących usuwania lub blokowania korzystania z informacji zgodnie z ogólnymi przepisami prawa. Odpowiedzialność w tym zakresie jest jednak możliwa dopiero od momentu uzyskania informacji o konkretnym naruszeniu. Jeśli zauważymy naruszenia prawa, natychmiast usuniemy dane treści.

 

Odpowiedzialność za linki

Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich, na których treść nie mamy żadnego wpływu. Dlatego nie możemy przejąć żadnej odpowiedzialności za zewnętrzne treści. Za treść stron, do których prowadzą odnośniki, odpowiada zawsze ich dostawca lub operator. W momencie umieszczania linków, strony zostały sprawdzone pod względem ewentualnych naruszeń prawa i nie zidentyfikowano w tym momencie nielegalnych treści. Stała kontrola treści zamieszczonych na stronach, do których prowadzą odnośniki jest praktycznie niemożliwa, a nawet nieuzasadniona. Jeśli jednak pojawią się konkretne oznaki naruszenia prawa, linki zostaną natychmiast usunięte.

 

Prawa autorskie

Treści i prace na naszych stronach stworzone przez operatorów podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Powielanie, edycja, rozpowszechnianie i każdy inny rodzaj wykorzystania poza granicami prawa autorskiego wymaga pisemnej zgody danego autora lub twórcy. Pobieranie i kopiowanie tych stron jest dozwolone tylko do prywatnego, niekomercyjnego użytku. Jeśli treści na naszej stronie nie zostały stworzone przez operatora, przestrzegane są prawa autorskie osób trzecich. W szczególności, treści osób trzecich muszą być objęte prawami autorskimi. Jeżeli pomimo to dowiedzą się Państwo o naruszeniu praw autorskich, prosimy o poinformowanie nas o tym. Jeśli dowiemy się o jakichkolwiek naruszeniach, natychmiast usuniemy takie treści.

 

Ochrona danych osobowych

Tutaj mogą Państwo zapoznać się z naszą polityką prywatności.
Czy mają Państwo pytania dotyczące naszej ochrony danych osobowych? Jeśli tak, prosimy o e-mail na adres datenschutz@perschmann.de